Gouden Knunneke voor Edwin Willemsen

De Knunnekes hebben er weer een lid van zeer veel verdienste bij; Edwin Willemsen. Tijdens de aftrap van de carnaval door de Prinsen & Eregarde bij de firma Veld kreeg Edwin het Gouden Knunneke opgespeld. De oud-prins had jarenlang zitting in het bestuur van de carnavalsvereniging en was drijvende kracht achter de sponsorcommissie.

Edwin Willemsen kreeg een van de hoogste onderscheidingen binnen de Knunnekes opgespeld door President Maarten Kooiker en Vorst Miquel Porskamp. In zijn inleiding refereerde Maarten Kooiker aan de tomeloze inzet die Willemsen richting de vereniging toonde. “Je was in 2003 nog maar koud Stadsprins-af, of je nam als secretaris al zitting in het bestuur. Daar heb je samen met de andere bestuursleden jarenlang hard gewerkt aan de bouw van een sterke vereniging. Aansluitend stortte je je op de sponsorcommissie, waar je jarenlang de grote kartrekker van was. Je wist tal van grote en kleinere sponsoren aan onze vereniging te binden, waardoor we de gestelde doelen ook werkelijkheid konden laten worden. Vanwege deze verdiensten heeft het algemeen bestuur van de Knunnekes besloten om je eren met de hoogste onderscheiding die onze vereniging kent; het Gouden Knunneke.”

Edwin Willemsen krijgt het Gouden Knunneke opgespeld door Vorst Miquel Porskamp.

 

 

Nieuws